Semestertider v28-3310 % rabatt allt!
Ange kod "som25" i kassan då vi tar semester v28-33.
Utleveranser sker inte varje dag / 1-2 gånger veckan då vi är och badar vid bra väder :)
Goda sommarhälsningar från oss på Ninasmat!
(kan ej kombineras med andra koder och ej på kampanjvaror), gäller tom v33
-
Jordgubbssnoppare, StemGem - Chef'n
-
Jordgubbssnoppare
-
Jordgubbssnoppare
-
Jordgubbssnoppare
-
Jordgubbssnoppare
-
Jordgubbssnoppare
Jordgubbssnoppare, StemGem - Chef'n
Produktinfo
Med jordgubbssnopparen StemGem från Chef´n rensar du enkelt dina jordgubbar.
Med ett lätt tryck på toppen av jordgubbssnopparen öppnar sig tre klor. Tryck in jordgubben och släpp knappen, vrid och dra ut så är det klart!
Jordgubbssnopparen StemGem:
• Färgglad och rolig design
• Gripklo av rostfritt stål
• Diskmaskinssäker
Chef'n strävar efter att göra din matlagningsupplevelse roligare och enklare.
Recension
Varumärke
Chef'n gör din matlagningsupplevelse roligare och enklare! Med hjälp av Chef’n blir detta möjligt. Med över 250 st patent har Chef’n lyckats ta fram ett stort antal produkter som hjälper dig att bli en bättre kock.
Prishistorik
Bäst före
Recensioner
-
Varumärke: Whittard - te, kaffe och varm choklad8 x 50 gram x 20 tepåsar, totalt 160 tepåsar i presentförpackningTillfälligt slut349,00 kr
-
Varumärke: Haribo & Maoam - lakrits och godis340 gram sega saltlakritsmyntTillfälligt slutfrån 65,00 kr
-
Varumärke: Kahls te och kaffe24 olika rena teer från hela världen.Slut för säsong åter nästa säsong499,00 kr
-
Varumärke: Kahls te och kaffe120 gram smaksatt bryggmalet kaffe med nejlika & kardemummaI lager 20+från 39,00 kr